



A válasz mindig: Élni!
Mondd, megéri? Ez a sok munka itt lenn ki fog fizetődni? Megszoktam már, hogy mindent meg kell tenni… Tudom, a legjobbat kell adni, Muszáj lenne



Nő az ablakban
Tekintetemmel elrévedek. Várlak. Téged. Nem tudom felfogni a sok zajt, az állandó rohanást. Nem bírom elviselni a tolakodást. Próbálom felfogni, merre halad a világ, és

Bemutatom a könyvem-megjelent A Lélek szirmai!
A mai naptól, 2021. 06.30-tól rendelhető a könyvem! Ebben a bejegyzésben bemutatja Ő magát. Amennyiben érdekel a kötet, IDE KATTINTVA tudod megrendelni! Dedikált példányokat küldök.


Könyvet írtam…és eltettem… 4.rész
Magánpéldány és fiók…telnek az évek… 🖋 Kiderült a meglepetés: a blog indulásával együtt folyamatosan dolgoztam egy másik projekten is: magánkiadásban megjelenésre kerül első könyvem, A

Könyvet írok! 3.rész
Kialakul a könyv felépítése, koncepciója, szerkezete, alakja és kivitelezése bennem. 🖋 Kiderült a meglepetés: a blog indulásával együtt folyamatosan dolgoztam egy másik projekten is: magánkiadásban