


Rád gondolok – Nő az ablakban II.
Mintegy folytatásaként…a Nő az ablakban c. versemnek, íme új versem. Rád gondolok. Álmodozok. Arról, hogy létezel. Hogy az enyém leszel. Arról, hogy így, aki vagyok,

Szirének éneke
A Telihold a „folyamat” vége….. Ez a vers volt a „folyamat” eleje.. 🙂 Kislányként hercegekről álmodtam, De mára hús – vér Társ a vágyam. Nem

A MOST! -ban szeretni
Folytatom verseim megosztását. 🙂 Szeretlek. Bár tudom előre, hogy talán nincs is jövőm Veled. Szeretlek, mert Általad lett teljes az Élet. Szeretlek, mert úgy ahogy

Telihold (Emlékszem)
Talán valóban a Telihold álmatlansága okozta…… talán az inspirációm tárgya……lám, megszületett Életem leghosszabb versbéli irománya. 🙂 Fogadjátok szeretettel! És három részletben. 🙂 Mivel nem tudok

Távol…és mégis a legközelebb
Távol vagy, Néha már szinte elérhetetlen… De nem tagadhatom, hogy átlengi minden napom… Érzem, Te mosolyogsz rám a nap fényében és átölelsz a melegében. Ezt…


A válasz mindig: Élni!
Mondd, megéri? Ez a sok munka itt lenn ki fog fizetődni? Megszoktam már, hogy mindent meg kell tenni… Tudom, a legjobbat kell adni, Muszáj lenne


Nő az ablakban
Tekintetemmel elrévedek. Várlak. Téged. Nem tudom felfogni a sok zajt, az állandó rohanást. Nem bírom elviselni a tolakodást. Próbálom felfogni, merre halad a világ, és