


Az elmúlás
Két héttel ezelőtt, tíz év után, ismét elkezdtem rajzolni. Akár napi szinten is újra életem része lett. Témáim azok a dolgok, melyek megviselnek évek óta

Arccal mindig a fény felé
Tegnapi rajz a művészetterápiám részeként. ✏️✨ Ehhez csupán két gondolatot fűznék. Első::::: Tipikusan jellemző volt rám mindig is, hogy ha csalódás ért, akkor még továbbra is


Ne veszítsd el önmagad!
Ahogy írtam már ezen a héten, novemberben művészetterápiàba kezdtem. Mint sokszor már életemben, most is a művészeti ágakhoz fordulok ‘segítségért’, hogy túléljem a nehezebb időszakokat,

Könnyeim tengere
Művészetterápiába kezdtem magam is nemrég, teljes erővel. Gondolkoztam, hogy ezt megosszam-e. De erről szól a blogolás, nemde? Pláne, hogy művészethez is köthető… A honlapom pedig

Meleg fény
Meleg fény Valószínű ez a nap sem lesz más, mint a többi… Kettős tízes. Én a szokásos fájdalmammal kelek. Valamiért kiszállok az ágyból…

Merj Élni…
Atrévete a vivir! Cualquiera puede morir… Így nézhet ki az eredeti Füveskönyvedbe leírt két mondatod. Az a kis füzetke, ami sosem került elő… Drága Frida!

